Bęben Oryginalny Samsung MLT-R706 (SS829A) (Czarny)

produkowany przez Samsung


Tonery Samsung - zamienniki i oryginalne -> Tonery Samsung MLT-K706 - oryginalne


Dostępny od 21 sierpnia 2018


Bęben Oryginalny Samsung MLT-R706 (SS829A) (Czarny)

Kup Samsung MLT-R706


Bęben Oryginalny Samsung MLT-R706 (SS829A) to niezawodny wkład laserowy, zaprojektowany specjalnie dla Twojego drukarki Samsung. Ten oryginalny produkt został stworzony z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości wydruków oraz niezawodnej pracy Twojego urządzenia. Bęben ten jest niezbędny do drukowania dokumentów w czarno-białej technologii laserowej, co pozwala uzyskać wyjątkowo wyraziste i ostre czcionki. Wydajność tego bębna wynosi aż 450000 stron, co oznacza, że będziesz mógł drukować przez długi czas bez konieczności wymiany wkładu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, nie musząc wymieniać bębna zbyt często. Producentem tego produktu jest renomowany producent Samsung, który od lat tworzy niezawodne i innowacyjne rozwiązania dla branży drukarskiej. Dzięki temu masz pewność, że kupując ten produkt otrzymujesz najlepszą jakość oraz niezawodność. Cena tego produktu wynosi 1,033.99, co jest atrakcyjną ofertą, biorąc pod uwagę jego niezawodność, wydajność oraz jakość. Jeśli poszu


Najważniejsze informacje


Bęben Oryginalny Samsung MLT-R706 (SS829A) (Czarny) to pojemnik wyprodukowany do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych firmy Samsung.
Opakowanie zawiera bęben oryginalny w kolorze: Czarny.
Numer katalogowy producenta tego produktu to SS829A, a producentem jest firma Samsung.
Producent deklaruje, że przy 5% pokryciu strony, produkt powinien starczyć na około 450000 stron.
Wszyskie wkłady prezentowane na tej stronie, to produkty najwyższej klasy. Dzięki nim Twoje wydruki będą ostre i wyraźne.
Cena tego produktu to około 1,033.99 zł.


Bęben pasuje do drukarek:


Samsung MultiXpress SL-K7400


Samsung MultiXpress SL-K7500


Samsung MultiXpress SL-K7600