Toner Oryginalny Samsung SCX-D4725A (Czarny)

produkowany przez Samsung


Tonery Samsung - zamienniki i oryginalne -> Tonery Samsung SCX-D4725 - zamienniki, oryginalne


Dostępny od 29 czerwca 2010


Toner Oryginalny Samsung SCX-D4725A (Czarny)

Kup Samsung SCX-D4725A


Toner Oryginalny Samsung SCX-D4725A (Czarny) to wysokiej jakości wkład laserowy, który został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości wydruku. Produkt pochodzi od renomowanego producenta - Samsunga, który od lat cieszy się uznaniem wśród klientów na całym świecie. Dzięki wykorzystaniu oryginalnego tonera korzystanie z drukarki staje się jeszcze bardziej wydajne i ekonomiczne. Wkład o wydajności do 3000 stron pozwoli na bezproblemowe wydrukowanie większej ilości dokumentów, co z kolei przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Cena produktu, która wynosi 431.99, jest adekwatna do jakości oraz wydajności tonera. Dzięki niemu możesz bez obaw drukować duże ilości dokumentów, a jednocześnie cieszyć się pięknym i wyraźnym wydrukiem. Wybierz oryginalny toner Samsunga i przekonaj się, jak wiele korzyści może przynieść Ci jego stosowanie.


Najważniejsze informacje


Toner Oryginalny Samsung SCX-D4725A (Czarny) to pojemnik asygnowane do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych firmy Samsung.
Opakowanie zawiera toner oryginalny w kolorze: Czarny.
Numer katalogowy producenta tego kartridża to SCX-D4725A, a producentem jest firma Samsung.
Producent deklaruje, że przy 5% pokryciu strony, kartridż powinien starczyć na około 3000 stron.
Wszyskie wkłady prezentowane na tej stronie, to produkty najwyższej klasy. Dzięki nim Twoje wydruki będą ostre i wyraźne.
Cena tego zbiornika to około 431.99 zł.


Toner pasuje do drukarek:


Samsung SCX-4725 F


Samsung SCX-4725 FN