Toner Zamiennik CLP-M350A do Samsung (Purpurowy)

produkowany przez DrTusz


Tonery do drukarek Samsung - zamienniki i oryginalne -> Tonery Samsung CLP-350 - zamienniki i oryginalne


Dostępny od 13 czerwca 2013


Toner Zamiennik CLP-M350A do Samsung (Purpurowy)

Kup Samsung CLP-M350A


Prezentujemy Toner Zamiennik CLP-M350A do Samsung (Purpurowy), stworzony przez renomowanego producenta DrTusz. Wkład ten należy do kategorii Wkłady Laserowe i należy do rodzaju Tonera. Jest to zamiennik, który oferuje wydajność do 2000 stron przy standardowym druku. Ten toner zapewnia doskonałą jakość wydruku, dzięki czemu obrazy i teksty są wyraźnie zdefiniowane i wyraźne. Jego kolor jest bogaty i intensywny, co dodaje wspaniałych efektów wizualnych do Twoich dokumentów. Zaletą tego zamiennika jest jego cena, która jest bardzo konkurencyjna. Za jedyne 94.99 zł możesz cieszyć się jakością wydruku na najwyższym poziomie. Podsumowując, Toner Zamiennik CLP-M350A do Samsung (Purpurowy) od DrTusz to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują doskonałej jakości wydruku po przystępnej cenie. Oferuje wydajność do 2000 stron, co czyni go idealnym dla małych i średnich firm.


Najważniejsze informacje


Toner Zamiennik CLP-M350A do Samsung (Purpurowy) to zbiornik stworzony do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych firmy Samsung.
Opakowanie zawiera toner zamiennik w kolorze: Purpurowy.
Kod producenta tego wkładu to DT-TS-350M, a producentem jest firma DrTusz.
Producent deklaruje, że przy 5% pokryciu strony, wkład powinien starczyć na około 2000 stron.
Wszyskie wkłady prezentowane na tej stronie, to produkty najwyższej klasy. Dzięki nim Twoje wydruki będą ostre i wyraźne.
Cena tego pojemnika to około 0.00 zł.


Toner pasuje do drukarek:

Drukarka Samsung CLP-350

Samsung CLP-350

Drukarka Samsung CLP-350N

Samsung CLP-350N