Toner Zamiennik MLT-D106S do Samsung (Czarny)

produkowany przez DrTusz


Tonery do drukarek Samsung - zamienniki i oryginalne -> Tonery Samsung MLT-D106 - zamienniki i oryginalne


Dostępny od 27 lutego 2014


Toner Zamiennik MLT-D106S do Samsung (Czarny)

Kup Samsung MLT-D106S


Toner zamiennik MLT-D106S do drukarek Samsung w kolorze czarnym to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wysokiej jakości produktu w przystępnej cenie. Toner ten jest zamiennikiem oryginalnego tonera Samsung, co nie wpływa na jego jakość, a jednocześnie pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji drukarki. Producentem tonera zamiennika MLT-D106S jest DrTusz, który od lat specjalizuje się w produkcji wkładów laserowych. Wkłady te należą do kategorii doskonałych rozwiązań dla osób, które cenią sobie jakość wydruku i oszczędność. Toner zamiennik MLT-D106S to rodzaj tonera, który jest dostępny w formie zamiennika oryginalnego tonera Samsung. Jest to produkt o wydajności 2000 stron, co pozwoli na dłuższe użytkowanie drukarki bez konieczności częstej wymiany tonera. Cena tonera zamiennika MLT-D106S to tylko 129.99 złotych, co w porównaniu z oryginalnym tonerem Samsung stanowi znaczną oszczędność. Toner ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zaoszczędzić na kosz


Najważniejsze informacje


Toner Zamiennik MLT-D106S do Samsung (Czarny) to kartridż przeznaczony do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych firmy Samsung.
Opakowanie zawiera toner zamiennik w kolorze: Czarny.
Symbol producenta tego kartridża to DT-TS-106, a producentem jest firma DrTusz.
Producent deklaruje, że przy 5% pokryciu strony, kaseta powinna starczyć na około 2000 stron.
Wszyskie wkłady prezentowane na tej stronie, to produkty najwyższej klasy. Dzięki nim Twoje wydruki będą ostre i wyraźne.
Cena tego pojemnika to około 129.99 zł.


Toner pasuje do drukarek:

Drukarka Samsung ML-2245

Samsung ML-2245