Toner Oryginalny Samsung CLT-C503L (SU014A) (Błękitny)

produkowany przez Samsung


Tonery do drukarek Samsung - zamienniki i oryginalne -> Tonery Samsung CLT-503 - zamienniki i oryginalne


Dostępny od 27 czerwca 2016


Toner Oryginalny Samsung CLT-C503L (SU014A) (Błękitny)

Kup Samsung CLT-C503L


Toner Oryginalny Samsung CLT-C503L (SU014A) (Błękitny) to wysokiej jakości produkt, który został stworzony z myślą o użytkownikach drukarek laserowych. Jest to produkt marki Samsung, która słynie z niezawodności i trwałości swoich urządzeń. Ten toner należy do kategorii Wkładów Laserowych, a dokładniej mówiąc - jest to Toner. Klienci, którzy cenią sobie jakość i niezawodność produktów, będą zadowoleni z faktu, że toner ten jest Oryginalny. Dzięki temu będą mieli pewność, że produkt został stworzony zgodnie ze specyfikacją producenta, a jego jakość nie odbiega od oryginału. Wydajność tonera Samsung CLT-C503L (SU014A) (Błękitny) wynosi aż 5000 stron, co oznacza, że użytkownik będzie mógł cieszyć się długim okresem użytkowania produktu bez konieczności jego wymiany. Cena tonera to 590.99 zł, co może wydawać się nieco wyższe w porównaniu do innych produktów na rynku. Jednak należy pamiętać, że jest to produkt oryginalny, który zapewni wysoką jakość i niezawodność. Warto więc zainwestowa


Najważniejsze informacje


Toner Oryginalny Samsung CLT-C503L (SU014A) (Błękitny) to kartridż przeznaczony do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych firmy Samsung.
Opakowanie zawiera toner oryginalny w kolorze: Błękitny.
Symbol producenta tego kartridża to SU014A, a producentem jest firma Samsung.
Producent deklaruje, że przy 5% pokryciu strony, kaseta powinna starczyć na około 5000 stron.
Wszyskie wkłady prezentowane na tej stronie, to produkty najwyższej klasy. Dzięki nim Twoje wydruki będą ostre i wyraźne.
Cena tego pojemnika to około 572.99 zł.


Toner pasuje do drukarek:

Drukarka Samsung ProXpress SL-C3010ND

Samsung ProXpress SL-C3010ND

Drukarka Samsung ProXpress SL-C3060FR

Samsung ProXpress SL-C3060FR