Bęben Oryginalny Samsung MLT-R303 (MLT-R303) (Czarny)

produkowany przez Samsung


Tonery Samsung - zamienniki i oryginalne -> Tonery Samsung MLT-D303 - oryginalne


Dostępny od 12 października 2016


Bęben Oryginalny Samsung MLT-R303 (MLT-R303) (Czarny)

Kup Samsung MLT-R303


Bęben Oryginalny Samsung MLT-R303 (MLT-R303) (Czarny) to produkt, który został stworzony przez renomowaną markę Samsung. Bęben ten należy do kategorii Wkłady Laserowe, co oznacza, że jest odpowiedni dla drukarek laserowych. Jest to oryginalny produkt, co sprawia, że jest on nie tylko wyjątkowo wydajny, ale również gwarantuje doskonałą jakość druku. Bęben ten ma wydajność na poziomie 100000 stron, co oznacza, że jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki temu można z niego korzystać przez długi czas, bez potrzeby wymiany na nowy. Cena produktu wynosi 756.99, co w porównaniu do innych bębnów o podobnych parametrach, jest bardzo konkurencyjna. Warto zainwestować w ten produkt, ponieważ zapewnia on doskonałą jakość druku, a jednocześnie jest bardzo wydajny i trwały. Jeśli szukasz wysokiej jakości bębna do swojej drukarki laserowej, Bęben Oryginalny Samsung MLT-R303 (MLT-R303) (Czarny) jest doskonałym wyborem. Jego niezawodność i wydajność z pew


Najważniejsze informacje


Bęben Oryginalny Samsung MLT-R303 (MLT-R303) (Czarny) to produkt dedykowany do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych firmy Samsung.
Opakowanie zawiera bęben oryginalny w kolorze: Czarny.
Symbol producenta tego produktu to MLT-R303, a producentem jest firma Samsung.
Producent deklaruje, że przy 5% pokryciu strony, zbiornik powinien starczyć na około 100000 stron.
Wszyskie wkłady prezentowane na tej stronie, to produkty najwyższej klasy. Dzięki nim Twoje wydruki będą ostre i wyraźne.
Cena tego produktu to około 748.99 zł.


Bęben pasuje do drukarek:


Samsung ProXpress SL-M4580 FX